Názov zákazky: Počítačové siete a konektivita - Výskumná infraštruktúra dodávka prístrojov a zariadení pre oblasť progresívnych materiálov

Veľkosť: px
Začať zobrazovať zo stránky:

Download "Názov zákazky: Počítačové siete a konektivita - Výskumná infraštruktúra dodávka prístrojov a zariadení pre oblasť progresívnych materiálov"

Prepis

1 Útvar verejného obstarávania STU - Rektorát Všetkým záujemcom V Bratislave dňa Názov zákazky: Počítačové siete a konektivita - Výskumná infraštruktúra dodávka prístrojov a zariadení pre oblasť progresívnych materiálov Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania VVO : MST; Vestník č. 40/ Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania Vestník EÚ : 2021/S zo dňa Verejný obstarávateľ : Slovenská technická univerzita v Bratislave Vazovova 5, Bratislava IČO : OPRAVA TECHNICKEJ ŠPECIFIKÁCIE : B. 1 I. ČASŤ POČÍTAČOVÉ SIETE A KONEKTIVITA SVF Požadované minimálne technické parametre: A) Pasívne sieťové prvky (blok B) 1 12-vláknový univerzálny kábel CLT s pancierom, OS2 9/125 μm M min Patch panel výsuvný pre 24 x SC-SC, LC-LC Duplex alebo E2000-E2000 adaptérov, neosadený 6 3 LC pigtail, OS2 9/125 µm 48 4 LC-LC Duplex adaptér, OS2 Ks 72 5 Kazeta pre 2x12 zvarov, komplet 6 6 Ochrana zvaru, 60 mm 48 7 Optický patch kábel LC/LC DPLX OS2 1M Ks 50 8 Optický patch kábel LC/LC DPLX OS2 2M Ks 20 9 Stojanový rozvádzač 42U, 800x800mm, 19" šírka vrátane príslušenstva, perforované dvere Ks 7 10 Rozvodný panel 19", 9 x 230V (napr. Schuko) Ks " vyväzovací panel 1U Ks Dátová zásuvka CAT6A, 2xRJ45 do podparapetného žľabu, vrátane rámčeka 82

2 13 Patch panel 50 port telefónny Ks Patch panel 24xRJ45, neosadený Ks Keystone Jack, Category 6A, RJ45/s (samorezný) Ks Kábel FTP 4x2x0,56 cat. 6a M min Kábel SYKFY 50x2x0,5 M min Kábel SYKFY 20x2x0,5 M min Kábel SYKFY 10x2x0,5 M min Kábel SYKFY 5x2x0,5 M min Kábel SYKFY 3x2x0,5 M min Patch kabel UTP 5e, 2m žltý Ks Patch kábel UTP 5e, 3m žltý Ks Patch kábel UTP 5e, 2m modrý Patch kábel S-FTP alebo FTP, Category 6A, 1m Ks Patch kábel S-FTP alebo FTP, Category 6A, 1,5m Patch kábel S-FTP alebo FTP, Category 6A, 2m Ks Pod parapetný dvojkomorový žľab 150x100 s deliacou prepážkou pre modulárne prístroje M min Inštalačná lišta PVC do rozmeru 70x40 M min Oceľový (drôtený) perforovaný káblový žľab 140x60 vrátane príslušenstva M min Úchyty OBO grip M Úchyty OBO grip M Telefón analógový (napr. Gigaset DA310) Ks Rackové upevňovacie oko na káble 2 35 Doplnenie elektroinštalácie pre dátové rozvádzače 16A/B, do 50m, uzemnenie Ks 7 36 Ostatný inštalačný materiál % 5 37 Káblovanie opto kábla M min Káblovanie metalického kábla M min Káblovanie telefónneho kábla M min Montáž a skompletovanie optickej vane 6 41 Montáž dátového rozvádzača Ks 7 42 Montáž napájacieho panela Ks 7 43 Montáž vyvazovacieho panelu Ks Montáž dátovej zásuvky Konektorovanie na strane patch panela Ks Konektorovanie na strane zásuvky Ks Navarenie opto pigtailu Montáž pod parapetného kanálového žľabu M min Montáž PVC lišty do rozmeru 70/40 M min Montáž drôteného žľabu 130/50 M min Montáž OBO Gripu Ks Meranie portu 10G RJ45 Ks 364

3 53 Transmisná (priama) metóda (meranie pomocou zdroja žiarenia a merača výkonu) Ks Reflektometrická metóda (meranie pomocou OTDR) Ks Rozoberanie a skladanie podhľadu na chodbách M min Projektová dokumentácia skutkového vyhotovenia (dwg + 4xparé tlač) Sada 1 57 Protipožiarne prestupy Sada 1 58 Pomocné práce (upratovanie, sťahovanie nábytku) Hod Prieraz tehla, betón do fi80mm Elektroinštalácia pre napojenie poschodových dátových rozvádzačov Ks 7 61 Odborná prehliadka a odborná skúška (východisková revízia) elektroinštalácie, certifikáty, zaškolenie Sada 1 62 Transportná réžia z dodávky (transport a presun) a dopravné náklady Podiel pridružených výkonov (o.i. aj potrebné prierazy zosilnenými betónovými liatymi stenami a stropmi, 63 riešenie prechodov a pozdĺžnych trás v uzavretých nerozoberateľných SDK horizontálnych stropoch a vertikálnych stenách, riešenie prístupov do a z trás v podlahách, vrátane potrebných doplnení,...) Sada 1 B) Aktívne sieťové prvky (blok B) Optický distribučný switch, 24 port, 10G, fiber switch, I/O ports and slots: min. 16 SFP+ fixed 1000/10000 SFP+ ports; Duplex: 100 BASE-TX: Half or full; 1000 BASE-T infraštruktúrou. Napr.: Aruba 3810M 24SFP+ 250W 64 Switch (JL430A)) Ks 2 65 Firmware image k optickému distribučnému switchu 24 port, 10G, fiber Ks 2 66 Sekundárny napájací zdroj (Zariadenie musí byť plne Aruba X371 12VDC 250W VAC Power Supply (JL085A)) Ks 2 67 Firewall pre stredné a velké spoločnosti. Min. hardware špecifikácia: GE RJ45 WAN Interfaces 2, GE RJ45 Management/HA Ports 2, GE RJ45 Ports 14, GE SFP Slots 4, USB port 1, Console (RJ45) 1, Local Storage min. 1x 480 GB SSD, IPS Throughput 2.2 Gbps, NGFW Throughput 1.8 Gbps, Threat Protection Throughput 1.2 Gbps, Licencia a 5 ročným suportom/subscription (Zariadenie musí byť plne kompatibilné s už existujúcou infraštruktúrou. Napr.: FortiGate 201E s UTM) ks GBASE-LR SFP+ modul, Aruba kompatibilný, singlemode LC, s diagnostikou 24

4 SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-T, UTP Cat5e, 100m RJ-45 HP kompatibilné Ks 20 SFP modul 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR (Zariadenie musí byť plne kompatibilné s už existujúcou infraštruktúrou. Napr.: Aruba J4858D) Ks 20 Switch min. 48G 4SFP+ Switch. 48 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports (IEEE Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T); Duplex: 10BASE-T/100BASE-TX: half or full; 1000BASE-T: full only, 4 SFP+ 1/10GbE ports (Zariadenie musí byť plne Aruba 2930F JL254A) Ks 2 72 Predlžovací sieťový napájací kábel s dĺžkou 1,5 metra, prierez vodiča 1 mm2, maximálne zaťaženie 10A. použitie napríklad pre napájanie monitora zo zdroja PC. Konektory 1ks IEC 320 C13 a 1ks IEC 320 C14. Ks 8 73 Switch min. 48G PoE s 10G uplink I/O ports and slots: 48 RJ-45 autosensing 10/100/1000, PoE+ ports (IEEE Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T, IEEE 802.3at PoE+); Duplex: 10BASE-T/100BASE-TX: half or full; 1000BASE-T: infraštruktúrou. Napr.: Aruba 2930F 48G PoE+ 4SFP+ Switch(JL256A)) ks WiFi controller (napr. Cisco 3504) 75 Suport na controler, 5 rokov 76 Licencia na WiFi AP (pre položku č. 74) Ks Suport na WiFi AP, 5 rokov Ks Softvér na WiFi controler (k polžke č. 74) 79 Napájací kábel AC pre WiFi controller, typ C5, europe 80 Rack mount kit pre WiFi AP 81 Napájací zdroj pre WiFi controller 82 WiFi controller HA (napr. Cisco 3504) 83 Suport na controller, 5 rokov (8x5xNBD) 84 Softvér na WiFi controler 85 Napájací kábel AC, typ C5, europe 86 Rack mount kit pre WiFicontroller 87 Napájací zdroj pre WiFi controller 88 WiFi Access point s exter. Anténami ac kompatibilný s WiFi kontrolérom a už jestvujúcou infraštruktúrou (napr. AIR-AP2802E-E-K9 alebo ekviivalent) Ks 6 89 Mount kit na kazetový strop Ks 6 90 Konzola na uchytenie WiFi AP Ks 6 91 Softvér na správu WiFi AP (k položke č. 88) Ks 6

5 92 Extérnna anténa nástenná, 2.4 GHz 6 dbi/5 GHz 6 dbi Directional Ant., 4-port, RP-TNC Ks 4 93 Koaxiálny kábel, dĺžka 3 m, prívod k anténe 6 94 WiFi Access point s internými anténami, 2xGbE, AC, kompatibilné s dodávaným WiFi controlerom a už existujúcou infraštruktúrou (napr. AIR-AP2802I-E-K9) 1 95 Konzola na uchytenie WiFi AP s internými anténami 1 96 Mount kit na kazetový strop pre WiFi interný AP 1 97 Softvér na WiFi AP (k položke č. 94) 1 98 UPS Rack Output: Max Configurable Power (Watts) 1.2kWatts / 1.5kVA, Output Voltage Distortion Less than 5%, Output Frequency (sync to mains) 50/60 Hz +/- 3 Hz, infraštruktúrou. Napr.: APC Smart-UPS X 1500 SKU: SMX1500RMI2UNC) Ks 5 C) Prístupový systém (blok B) Online riadiaca jednotka s funkciou aktualizácie kariet a zberného miesta, 6x vstup, 4x výstup, pripojiteľnosť min čítačiek, rozšíriteľná až na 10 čítačiek, komunikačné rozhranie Ethernet a RS485 (Zariadenie musí byť plne Ks 3 SALTO CU42E0) 100 Offline riadiaca jednotka, kompatibilná s online riadiacou jednotkou, funkcia aktualizácia kariet, pripojiteľnosť min. 2 čítačiek, komunikačné rozhranie Ethernet a RS485 infraštruktúrou. Napr. SALTO CU4200) 101 Nástenná čítačka kariet (Zariadenie musí byť plne Ks 8 SALTO WRDB) 102 Riadiaca jednotka Bluetooth RF, riadenie v reálnom čase 2 infraštruktúrou. Napr.: SALTO BT gateway) 103 Prídavná anténa k riadiacej jednotke (Zariadenie musí byť plne 3 SALTO BT node) 104 Licencia ku komponentom prístupovému systému (Licencia musí byť plne kompatibilné s už existujúcou Ks 43 infraštruktúrou. Napr.: SALTO blue net) 105 Zadlabovací zámok na interiérové dvere, kompatibilné s dverovým kovaním Ks Interiérové dverové kovanie s bezkontaktnou čítačkou kariet, komunikačné rozhranie 2,4 GHz, vonkajšia kľučka riadená, vnútorná kľučka antipanik, pre dvere so šírkou min. 35 až 45 mm (Zariadenie musí byť plne kompatibilné s už existujúcou infraštruktúrou. Napr.: SALTO KS) Ks 43

6 Montáž prístupového systému (montážne práce vrátane 107 pridruženého materiálu a testovania systému) D) Kamerový systém (blok B) IP kamera vnútorná a vonkajšia s rozlíšením min , so zorným uhlom 95 až 103, nočné videnie s dosvitom, digitálny zoom, detekcia pohybov, zasielanie e- 108 mailových notifikácií a cloud platforma, slot na MicroSD kartu max. 256 GB, napájanie Power over Ethernet (napr. VIVOTEK FD9380-HF2) IP kamera, 4MPx, min. rozlíšenie 3072x1728 dpi, 20 snímok/s, resp. min. rozlíšenie 2560x1440 dpi, 30 snímok/s, integrovaná technológia SNV, resp. rovnaká technológia od iných výrobcov a WDR PRO, objektív so 109 vzdialeným ostrením a IR pri svietenie min. na 30 metrov, rozhranie 10 Base-T/100 Base-TX Ethernet (RJ-45), automatické riadenie clony objektívu, transfokátor s rozsahom horizontálneho uhla záberu min. 35 až 90, vertikálneho uhla záberu min 23 až 45 Úložný priestor pre obrazový záznam IP kamier do rozširujúcej jednotky: HDD, 3.5", min. 4TB, SATA III, 110 čítanie/zápis min. 150 MB/s, vyrovnávacia pamäť min. 64 MB Rozširujúci jednotka na rozšírenie úložného priestoru QNAP, pripojenie vysokorýchlostným káblom min. 6Gb/s, 12 pozícii pre 3,5" HDD kompatibilná s existujúcim úložným priestorom QNAP TVS 871U RP (napr. TL- R1200S-RP) Posuvné lyžiny pre 2U/3U úložný systém QNAP kompatibilné s jestvujúcim úložným priestorom QNAP TVS 871U RP Posuvné lyžiny pre 2U/3U dodávanú rozširujúcu jednotku (pol.111) Pamäťový modul 4GB RAM, 1,6 GHz pre sieťové úložisko QNAP TVS 871U RP (napr. QNAP 4GB RAM-4GDR3-LD- 1600) Kábel na prepojenie rozširujúcej jednotky pol.111 s existujúcou jednotou QNAP TVS 871U RP, konektor SAS Mini Male a SAS Mini Male, dĺžka min 0,5 m (napr. QNAP Mini SAS cable SFF-8644) Vyrovnávací pamäťový flash modul 256 GB msata pre rozšírenie úložného priestoru kompatibilný s QNAP TVS 871U RP (napr. QNAP SSD 256GB MSATA) Rozširujúca karta s min. dvoma portami SAS 12 Gb/s pre existujúce QNAP TVS 871U RP sieťové úložisko na prepojenie s dodávanou pol.111 (napr. QNAP 12G SAS DUAL-WIDE-PORT STORAGE EXPANSION CARD) Sub 1 Ks 8 Ks 3 5 Ks 3

7 118 Licencie na IP kamery, kompatibilné s kamerovým systémom QNAP Surveillance Station Ks 22 B.5 V. ČASŤ POČÍTAČOVÉ SIETE A KONEKTIVITA SJF Požadované minimálne technické parametre: Položka 31 NOTEBOK 2v1 3 ks Popis produktu: Procesor: Intel Core i h Processor 3.3 GHz, 4 cores (12M Cache, up to 4.8GHz) Operačný systém: Windows 10 Home Pamäť:16GB, 8GB DDR4 on board + 8GB v slote 2 x memory slot, 1 slot volny Displej: 15.6'//250nits//FHD 1920x :9//antiGlare//NTSC:45%//Wide View//144Hz Grafická karta a pamäť: NVIDIA GeForce RTX GB GDDR6 Pevný disk: 512GB M.2 NVMe PCIe 3.0 SSD Optická mechanika: nema Čítačka kariet: nema Komunikácia: Wi-Fi 6(802.11ax)+Bluetooth 5.2 (Dual band) 2*2 (*BT version may change with OS upgrades.) LAN 10/100/1000 Mbps Rozhrania: 1x Type C USB 4 with Power Delivery, Display Port and Thunderbolt 4 3x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1x 3.5mm Combo Audio Jack Thunderbolt 4 1x HDMI 2.0b Klávesnica: Backlit Chiclet Keyboard RGB, CZ/SK lokalizácia Batéria a adaptér: 76WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion 6.0mm, 200W AC Adapter, Output: 20V DC, 10A, 200W, Input: 100~240V AC, 50/60Hz universal Rozmery: 36.0(W) x 25.2(D) x 1.99 ~ 1.99(H) cm 2.0 KG