Dôležité upozornenie! Obec Čachtice oznamuje, že NKP Čachtický hrad je z dôvodu rekonštrukcie uzatvorený od 06/2012 do 05/2014

Veľkosť: px
Začať zobrazovať zo stránky:

Download "Dôležité upozornenie! Obec Čachtice oznamuje, že NKP Čachtický hrad je z dôvodu rekonštrukcie uzatvorený od 06/2012 do 05/2014"

Prepis

1

2 Dôležité upozornenie! Obec Čachtice oznamuje, že NKP Čachtický hrad je z dôvodu rekonštrukcie uzatvorený od 06/2012 do 05/2014

3 P A S T I E R Ň A Otváracie hodiny: Pondelok Utorok - - Streda Štvrtok - - Piatok Sobota posledná v mesiaci

4 UPOZORNENIE! Miestne trhovisko je od z dôvodu rekonštrukcie dočasne ZATVORENÉ. Povolený je predaj ovocia, zeleniny a ostat. tovaru. Predajné miesto je obmedzené na veľkosť jedného stánku v priestoroch dvora u Sládekových v ul. Osloboditeľov č. 804.

5 Dôležité upozornenie! Dňa 8. augusta 2012 (streda) o hod. prídu do našej obce (dvor u Sládekových s.č dočasné trhovisko) predávať čučoriedky. Cena: 3,- /liter.

6 Dôležité upozornenie! Dôrazne upozorňujeme občanov, aby odpad do zberného dvora vozili len v čase prev. hodín a veľkoobjemový odpad (nábytok, stoly, stoličky, sedačky, koberce...) len v čase výzvy OcÚ.

7 Obec Čachtice oznamuje, že na WEB stránke obce i vo vývesnej tabuli obce je k nahliadnutiu oznámenie o vypracovaní strategického dokumentu Územný plán obce Čachtice. Písomné stanoviská po dobu 15 dní môžete zasielať Obv.úradu ŽP, Hviezdoslavova 36, N.Mesto n.v., ako aj na

8 Obec Čachtice, MO MS za finančnej podpory MS, MKS Čachtice Vás pozývajú na spomienkové oslavy 165. výročia IV.sednice Tatrína, kt. sa uskutočnia 12. augusta 2012 o h. pri pamätnej tabuli na Čachtickej fare. V programe vystúpi folklórny súbor pri MO MS v Modrovej a Senické heligónky. V prípade nepriaznivého počasia sa podujatie uskutoční v MKS Čachtice.

9 Oznamujeme občanom, že rozhodnutia na daň z nehnuteľností, za miestny poplatok za komunálny odpad a drobný stavebný odpad a rozhodnutia za psa si môžete prísť prevziať a zaplatiť na tunajší Obecný úrad, č. dverí 4 (prízemie) počas pracovných hodín.

10 Termíny odvozu papiera Plastová nádoba slúži len na zber papiera (noviny, časopisy, katalógy, knihy, tel. zoznamy, lepenky, vlnité lepenky) , , 5.12.

11 Termíny odvozu plastov Vrecia slúžia na zber PET fliaš a ostatných plastov (PET fľaše z nealkoh.nápojov v stlačenom stave, sáčky, fólie, igelity, plast. nádoby z kozmetiky potravín.) 16.8., 27.9., 8.11.,

12 Poľnohospodárske družstvo oznamuje, že začalo s predajom a samozberom broskýň na zaváranie v čase: Prac. dni: h. Samozber: h. Sobota: h. Cena: predaj: 0,90 /kg Samozber: 0,70 /kg

13 OZNAMY FARSKÉHO ÚRADU 15:00 h 18:00 h +Jozef Haščič (pohrebná) +Eleonóra Janíčková, rodičia Zvončekoví a brat Ladislav :00 h + Anna Vojtková :00 h + Jozef Čirák a rodičia z oboch strán :00 h + Mária Kolníková,rodina Kolníková Madžová a Morzová :00 h + Paulína a Ján Dvorskí, Ferdinand a rodičia :00 h +Anna a Eduard Gáboroví a rodičia :00 h 10:00 h z oboch strán +Michal Balala, synovia Rudolf, Milan a dcéra Katarína Za veriacich farnosti

14 OZNAMY FARSKÉHO ÚRADU - vo štvrtok bude adorácia od h. do sv. omše - sviatosť zmierenia k 1. piatku: piatok od h. do sv. omše Iné dni ½ hod. pred sv. omšou (okrem štvrtku 1 hod.) - chorých a starých, ktorých chcete nahlásiť k sv. spovedi k 1. piatku môžete v sakristii. tel:

15 Rodina č. domu Lacková 704 Popelková 709 Sapáková 710 Piscová 712 Bumbálová 713 Blahová 718 Majerovičová 719

16 O Z N A M Výbor Jednoty dôchodcov pozýva svojich členov i nečlenov na schôdzu, ktorá sa bude konať (pondelok) o h. v reštaurácii Grófkin dvor (pod múzeom). V prípade nepriaznivého počasia sa schôdza bude konať v klube dôchodcov v MKS.

17 Agentúra Double agency Vás pozýva na NAJVÄČŠÍ ROZPRÁVKOVÝ LES 4. augusta vo Višňovom a Rexovej borine pri Čachticiach Od 9.00 h. je vo Višňovom pripravená prechádzka lesom. Rytieri historického šermu Banderium Vás zaujmú ukážkami zbraní a dobových súbojov. Nebudú chýbať ani atrakcie (trampolína, skákací hrad...). Pred vami ožijú rozprávkové scény a bytosti, s ktorými sa môžete odfotografovať. Pripravená je aj večerná opekačka, hudba, tanec. Tešia sa na vás usporiadatelia.

18 Spolok Čachtického ringu v spolupráci s Obcou Čachtice Vás pozývajú na festival Báthoryčkina kvapka krvi, kt. sa bude konať Sprievodný program Degustácia vín spojená s predajom gurmánskych špecialít (areál družst.pivnice), prehliadka katakomb, prehliadka múzea a mineralogickej expozície, skákací hrad (vedľa MKS), vyhliadkové lety vrtulníkom (lúka pri vodárni smerom na hrad), premietanie filmov (družst.pivnica a múzeum), prehliadka pivnice pod umieračikom. Rozpis programu je zverejnený na WEB stránke obce i na propagačných letákoch.

19 O Z N A M Nazberám slivky do suda. Informácie na tel.č. :